Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egyetlen egy lottót sem nyert...

Egyetlen egy lottót sem nyert meg még fiatal világ viszonylatban sosem?

Figyelt kérdés

Én eddig csakis kizárólag idős emberekről hallottam, hogy nyertek volna, vagy legalább középkorúról Amerikában vagy Európában szintúgy. Furcsa ez nekem, illetve az is, hogy itt senki nem vállalja fel magát, de Amerikában igen.


Másik kérdés:


Itt én ha felvállalnám magamat a nyerést követően, akkor veszélyben lenne onnantól kezdve a hátralevő életem?


Köszönöm előre is a válaszokat. :)


2020. febr. 22. 02:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az amerikai rendszert ne hasonlítsd az európaihoz, mert ott havi utalást kapsz, nem adják oda egyben a nyereményt, hanem 10-20-30 évre szét van húzva, illetve ott nem akarás kérdése a dolog, hanem beraknak az újságba, pont. Ha kell a pénz, felvállalod, hogy híres leszel és ott virít a képed az online webfelületeken meg a nyomtatott sajtóban vagy nem kapod meg a nyereményt.


Sokan pedig pontosan azért nem verik nagy dobra, hogy nyertek, mert mindig ilyenkor jönnek a "régi barátok vagyunk, adjál már egy kis zsetont öcsém!" meg a "3. rokoni ág második kutyájánk a testvérének a mianyámnak a barátai/rokonai/leszármazottai vagyunk, adhatnál már nekünk is, hisz olyan sok van neked" és társai. Persze benne van az is, hogy elrabolnak (vagy szerettedet), de azért ez a kisebbik dolog, inkább az, hogy egyfolytában rajtad lógnak a "barátok" akik csak pénzzel akarnak lehúzni. Kis(ebb) városnál/településnél mondjuk elég nehéz elrejteni, mert "Nézd már, a Józsinak eddig egy lepukkant háza volt, most meg új kocsi, szigetelés, futáros kocsi, te itt ez nekem furcsa vazze", ott könnyen lehet, hogy a nyertes inkább elköltözik.


Lehet nyernek fiatalok is, de mivel senki nem szereti megmondani, amikor nyert, így aztán nehéz dolog ezt bizonyítani.

2020. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Én 22 évesen, nemrég kezdtem el lottózni. Bánom, hogy kihagytam négy évet az életemből 18 éves korom óta. Lehet, hogy már bejött volna.
2020. febr. 22. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
őszintén? nekem 10 év alatt a legnagyobb nyereményem 5 ezer volt egyben, szóval sok mindent nem hagytál ki (igaz havonta max 4000 ezret ha szánok rá, de inkább 1-2 ezer/hó). Ha szerencsejátékkal akarsz némi pluszt keresni, akkor csak tipp mix.
2020. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az eurojackpotot én valahogy barátibbnak tartom, mint az ötös lottót. Papíron mégis az ötös lottónak nagyobb a nyerési esélye.. Érdekes.
2020. febr. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!