Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Red dead redemption 2 err_gfx_...

Red dead redemption 2 err_gfx_state?

Figyelt kérdés
a kérdésem az lenne, hogy tudtok e valami módszert ennek a hibának a kiküszöbölésére? Megnéztem kb az összes erre vonatkozo videot jutubon, Redditen olvasgattam utána, a legtöbben a settings mappábol való SGA fájlok kitörlését ajánlották, de nekem az nem hatásos egyáltalán, Probáltam a RG Launcherben a "-ignorepipelinecache" beirását, amit a hivatalos oldal ajánl, de úgy se jo. A játék elinditás után mielött a menü képernyő bejönne az elött dobja fel a hibaüzenetet, 5-6 probalkozás után a nem dobja fel és tudok vele rendesen játszanim de van, amikor egyáltalán nem tudok. A játék eredeti és a gépigény is biztos, hogy megvan hozzá.

#hiba #error #Red Dead Redemption #Red Dead Redemption 2 #errgfxstate #err gfx state #err gfx
2020. febr. 22. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Fogadjunk hogy sz.r windows 10 van gépeden?
2020. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neem, eredeti Windows Pro, kb 3 hónapja vásároltam és telepitettem, eddig tört kakival nyomtam, akkor nem volt ilyen problámám a játékkal.
2020. febr. 22. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:

A Win10-re sorban adják ki a bugosabbnál bugosabb "update"eket, amik kinyírják a gépet, kibervédelem címén, ez is pontosan ilyen. Nálam pl eredeti Win10 alatt a Civilisation 5 vérzett el, amikor tört volt ment gond nélkül, de most eredetinél melyik patch fájlt töröld hogy működjön?


Ami a hibát illeti:

Frissítsd a videokártya illesztőt (drivert) a legfrissebbre. Ha steames, akkor a könyvtárban jobb klikk a játékon, Tulajdonságok - Helyi fájlok (felül) - Játékfájlok épségének ellenőrzése, hátha valamelyik fájl sérült. RG Launchernél passzolom, van ilyen ellenőrző funkció vagy sem.

2020. febr. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!