Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gran Turismo 7-hez valakinek...

Gran Turismo 7-hez valakinek tippje?

Figyelt kérdés

A GT6 óta kedvencem a sorozat, sajnos előtte nem volt ismert számomra, pedig már PS2 óta játszom játékokkal. A GT Sport is megvan nekem, viszont azon gondolkoztam, hogy a januári frissítés elmaradása már a harmadik hónap az évek alatt, hogy nem jön tartalom. Olvasom a magyar és külföldi GT-s híreket és blogokat is (GTPlanet), de most kicsit zavarba jöttem.


Kaz és a PD most kivárja, hogy megjelenjen a PS5 (már be van jelentve), vagy még nincs készen esetleg annyira a GT7, hogy bejelentsék, legalább a tényt, hogy ez lesz a neve és készül stb.


Nektek mi a tippetek?


- Be lesz jelentve a játék a PS5 megjelenése előtt?

- A januári frissítés elmaradása lehet annak a jele, hogy már az új részre fókuszálnak?

- Illetve az új rész szerintetek is már csak az új konzolra fog megjelenni?



#autó #frissítés #autós játék #PlayStation #Gran Turismo #PlayStation 4 #gtsport #kazunori yamauchi #polyphony digital
2020. febr. 22. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy PS5 nyitócímnek szánják. Sajnos a PS4-nél megszakadt az "1 konzolra 2 GT" sorozat. :(
2020. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet. Igen, sajnos meg. Én mondjuk - mivel elvileg a PS5 vinni fogja a régi lemezeket is - lehet jobban is örülnék, ha nyitócím lenne. Na de majd meglátjuk. :)
2020. febr. 28. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
GT7 2022-ben fog megjelenni
2021. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam egyik hírben azóta :/
2021. márc. 11. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!