Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Honfoglaló fizetős lett?

A Honfoglaló fizetős lett?

Figyelt kérdés

Csak azért, mert 3 év után beléptem a régi profilomba (amit kb. 10 éve hoztam létre), és szerettem volna elkezdeni egy új játékot, erre azt írja ki: "Szükséged van a fegyvertárad utántöltésére?"

Mellette ott van egy gomb hogy töltsd újra (felette hogy fegyvertál feltöltése 20.000).


Aztán előjön egy menü, ahol X-ftért lehet vásárolni X-mennyiségű kreditet vagy tallért (a franc se tudja minek hívják) hogy lehetőséged legyen a játék folytatására.


Amúgy most ez tényleg komoly? Tényleg pénzt kell fizetni azért, hogy használni tudjam? Én 2004-ben találkoztam a játékkal először, amikoris még így nézett ki: [link]


De aztán átment az egész ilyen tré facebook-feelingű RPG-freemium szarsággá. Én még ezt is lenyeltem. De most itt van ez, hogy "fizess, vagy nem játszhatsz".


Most tényleg pénzt kell fizetnem azért, hogy használni tudjam ezt a kb másfél évtizede játszott játékot, ami idáig (hangsúlyozom) INGYENESEN volt elérhető?


2020. febr. 27. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem fizetős:)

Gondolom mint minden játéknál, itt is vehetsz dolgokat, hogy könnyebben nyerhess, meg előbb érj el szinteket, de a dolgokat te is össze tudod gyűjteni, és azok is csak segítségnek vannak.

Szóval még mindig ingyenes, tegnap is játszottam vele:)

2020. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Pay to win lett! Magyarul a gazdag hülyegyerekek megvesznek maguknak mindent és így nyernek, önmagukat becsapva és gazdagítva a fideszes csapatot, akik viszik a honfoglalót!
2020. febr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak azért írtam mert többszöri frissítés és ki-be lépkedés hatására sem tűnt el ez az idegesítő ablak és emiatt nem tudtam belépni a játékba és hirtelen arra gondoltam hogy talán azért, mert mindenképp fizetni kell valami alap cuccért, amivel játszani tudok. De szerencsére most már vissza engedett.


Amúgy tényleg rossz hogy ilyen szinten elcseszték a játékélményt ezzel a sok pénzes baromsággal. Megmondom őszintén, hiába van egy csomó Xp-m meg érmém, engem rohadtul nem érdekel ez az RPG-s hülyeség, én csak azért lépek be hogy játszak oszt ennyi. De már lassan attól is elmegy a kedvem. Nem tudom ki hogy van vele, de én a régit szerettem és nekem az hiányzik.

2020. febr. 28. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban tetszett a régi:)
2020. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt a gyakorikérdések készítőinek új játéka, ami biztos, nem lesz fizetős:

[link]

2021. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tudom miért lett lepontozva a #2. Pay to win. Veszel segítséget és nyersz, ennyi a játék. Az eredeti volt a legjobb.
2021. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!