Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok valami hangulatos...

Mondanátok valami hangulatos nem FPS open-source játékot, amiben kiterjedt zöld erdős/mezős területek vannak vagy valós térképek?

Figyelt kérdés
Tehát valami hasonló barangolós nyílt zöld területű játékot, mint a Kingdom Come Deliverance, de kisebb gépigénnyel, mert ezt a gépem nem tudja futtatni (Ryzen 2400G, Vega 11) vagy pedig olyan játék, mint az Assassin's Creed, amiben valós térkép alapján bejárható egy-egy város vagy régió/kontinens. Szóval se nem ilyen véresen komoly sötét hangulatú fantasy RPG, mint a Witcher vagy Skyrim, de nem is olyan full-hardcore játék, mint a Hearts of Iron (amelynek baromi részletes térképe van, de nekem túl bonyolult). Magyarul egy könnyed, hangulatos open-source játék, amiben vagy kiterjedt hangulatos zöld táj van (de nem FPS, mint a FarCry 5 vagy ARMA 3) vagy pedig valós térkép alapján modellezett. Tudom baromira leszűkítettem, de hátha tudtok valami ötletet adni. Igazából a Kingdom Come Deliverance lenne az ideális játék, mert baromi hangulatos a barangolós vidéki középkori erdős környezet, de sajnos a gépem elég gyenge hozzá. Illetve a Hearts of Iron is tetszene a részletes térképe miatt, de az nekem meg túl bonyolult.

2020. febr. 27. 16:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Jaj, bocs a címben elírtam. Természetesen open-world és nem open-source. :D
2020. febr. 27. 16:13
 2/4 anonim ***** válasza:

A Mount&Blade szériát érdemes átnézni, ezek történelmi open-world játékok.

Úgy rémlik, váltogathatod a külső-belső nézetet. Némelyik még alaplapi laptop GPU-val is elmegy, kompromisszumokkal.

2020. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
No Man's Sky esetleg, attól függ milyen bolygón landolsz.
2020. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gothic széria

SpellForce részei

Pillars of Eternity 1-2

The Dwarves

Path of Exile /Torchlight2/Diablo3

Stoneshard, bár az elég brutál :)

Crusader Kings 2

Dungeon Defenders 2 (4 személyre van szabva)

2020. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!