Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány darabot adtak el a Metro...

Hány darabot adtak el a Metro Exodus-ból az epic üzletében?

Figyelt kérdés

Semmi konkrétat nem találok róla. A napokban megjelent végre Steam-en is és azt nyilatkozták, hogy több mint 200 ezer már elment belőle.

De a fő kérdés, hogy megérte-e nekik ez az akció. Megkapták az epic pénzét (gondolom elég sokat), meg lehet volt pár ember aki megvette az ő üzletükben is (remélem azért a többség MS Store-ban vette meg vagy várt Steam-re).

Nem tudom, hogy mennyire számít soknak a 200 000 pár nap alatt.

A másik ami miatt azt gondolom ,hogy bukás volt csak az epic-en adni, mert időközben megjelent MS Store-ban is. Gondolom okkal nem tartották be az egy éves exkluzivitást. Szóval gyanítom nem fogyott túl jól és csak az epic pénzével lehet sikernek nevezni azt, ami törtnént.

Szerintetek hogyan is volt mindez?



2020. febr. 28. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Az epic nem közöl eladási számokat, így nem tudni. A kiadó meg a fejlesztőcsapat inkább lapít, a botrány miatt nem hiszem hogy olajat öntene a tűzre.


MS Store szerintem nem befolyásol semmit, az még annyi tiszteletnek sem örvend PC-n, mint az epic szara. Szerintem ott csak az Xbox miatt jelenhetett meg, ugye a Microsoft rendszerei eléggé összeforrtak a play anywhere rendszer miatt.

2020. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Számokat azért nem közölnek, hogy ne elhessen mihez hasonlítani, azért sokat elmond az is, hogy Steamen első nap 10.000 fölött volt a játékosbázis, ami egy kerek egy éves játéktól nem rossz.
2020. febr. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TESCOMINOSEGI ***** válasza:
Eleinte én steam-en rendeltem meg, még mi előtt kijött a játék, ezért ott is kaptam meg. Szerintem a játék nem volt bukó számukra (tapasztalt vagyok ebben, mint Gaijin képviselő)
2020. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!