Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a játéknak a neve?

Mi ennek a játéknak a neve?

Figyelt kérdés

A gamesgames.com-on játszottam vele 2010-13 körül. Az adventure kategóriában volt. Elég sok része volt és mindegyik résznek volt egy sajátos színe az elsőnek tutira a narancssárga volt, a harmadik meg a sárga, de volt zöld is ott hópihék is voltak az örvénylő zöld háttérben. A játék lényege, hogy egy lila pulcsis fekete hajú fiú bezárja magát azt hiszem részenként mindig más kastélyba és ki kell jutni. A pályákon vannak szörnyek például csontvázok ezek egy pálya mentén mozognak és el kell őket kerülni. Amire még emlékszem, hogy volt repedezett padló amire ha ráléptél megsemmisült, de olyan is volt benne, hogy a ládát kellett tolni, hogy betömjük a lyukat a padlón. Ha leestünk vagy elkapott a szörny akkor meghaltunk és valamit össze kellett gyűjteni, hogy a következő pályára léphess.

Sajnálom, ha nem fogalmaztam elég összeszedetten próbáltam minden emlékemet előszedni. A válaszokat előre is köszönöm!



2020. márc. 7. 14:20
 1/1 A kérdező kommentje:
Megtaláltam Phantom Mansion volt a neve
2020. márc. 8. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!