Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok jó túlélős játékokat?

Mondanátok jó túlélős játékokat?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon ráfüggtem a túlélős játékokra és kéne valami új amivel még nem játszottam.

A lényeg az hogy egyjátékos legyen. Ha lehet akkor olyat mondjatok amikben ha zombik vagy mutáns lények vannak azok ne fussanak mert valamiért az ilyesmiket nem élvezem. Igazából az lenne a jó ha ilyen The Walking Dead-es feeling-je lenne.

Amikkel eddig játszottam: Unturned, Minecraft, The Forest, Green Hell, DayZ, Subnautica, The Long Dark.

Köszi előre is. :D



2020. márc. 8. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
A The Forestet mondtam volna elsőnek,de látom írtad,bár csodálkozok,mert ott aztán szaladnak rád XD De a raftot tudom ajánlani esetleg,a tenger közepén kezded egy darab deszkán és a vízből kell lootolni,tutajt építened magadnak,ellátnod magad,szigeteket fedezhetsz fel stb.
2020. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom hogy a Forestben szaladnak de azt nagyon kiakartam próbálni.

A raftot megnézem

Köszi :DD

2020. márc. 9. 05:52
 3/7 Adam1c1 ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy Stranded Deep . Bár nem The Walking Dead feeling (rosszul vagyok attól a sorozattól) , viszont ha a fentebb említett Raft tetszik, akkor ez mégjobban fog.
2020. márc. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Rust?
2020. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Subnautica Below Zero
2020. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én ajánlom a Fallout 4-et!

Egy apokalipszises világon játszódik ahol túlélőzni kell, és harcolni a radíoaktív veszélyes szörnyek ellen. Solo játék, és valamennyire story alapú ,(bár én nem a storyt követem ,hanem inkább felfedezem a környéket) és teljesen hangulatos, túlélő játék! Én csak ajánlani tudom, nem rég óta van meg a játék és kb eddig 40 órám van a játékban.

2021. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fallout 4-et már kipróbáltam játszottam vele pár órát de nem nagyon jött be. De már sok játéknak adtam második esélyt ezért ez is fog kapni egy másodikat.

Köszi :D

2021. nov. 27. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!