Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CSjn miért nem kaptam képet?!?

CSjn miért nem kaptam képet?!?

Figyelt kérdés

Csábításból jeles játékosok!!

Az élet a Campuson 6.epizódját már 3x játszottam vissza..Nathanieles képre pályáztam mikor elsőnek nem sikerült megszereznem tutira vettem, hogy biztos amiatt nem sikerült mert nem vettem le a parókát..(többi ruha minden az volt rajtam ami kell)

Mikor másodjára játszottam vissza figyeltem mindenre, mindent úgy csináltam mint ahogy a youtubon is csinálta az egyik lány és ő megkapta én viszont nem...(az utólsó kérdésekben vittem fel a mérőm és megvolt a 95-ös mérő...szóval nem értem..)

Harmadjára mondom akkor legyen Hyun mert az az illusztárció is tetszik..100-as mérővel (hát azt biztos megkapom mi baj lehet?) meg megint videó alapján csináltam neki megadta a képét nekem viszont nem...

Valaki nagyon légyszíves meg tudja nekem ezt magyarázni,vagy tud segíteni...? D":



#szerelem #Csábításból jeles #Élet a campuson #My Candy Love Uniersity Life #6.epizód #miért nem kaptam képet? #Élet a Campuson 6.epizód #illustrations
2020. márc. 13. 16:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!