Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az a dualboot?

Mi az a dualboot?

Figyelt kérdés
Dualbootos Xbox 360 RGH tulajként kérdezem. Mostanában elkezdtem érdeklődni a téma iránt, de nem találtam sehol hiteles, vagy érthető magyarázatot. Úgy hallottam, hogy dualboottal lehet internetezni, ez nekem a játékborítók frissítése miatt kellene. Valaki elmagyarázná mi az a Dualboot, hogy mire lehet használni, és a veszélyeit?

2020. márc. 15. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Dualboot: az X360 képes elindulni normál (metro) és rgh (aurora vagy fsd) módban is.


Ergo, használhatod a live-t anélkül, hogy ban lenne belőle, de kizárólag az eredeti játékokkal!


FSD vagy Aurora alatt is kapcsolódhatsz a netre (live-re ne, ban lesz belőle!), a borítókat le tudja szedni RGH módban is. Illetve PC-n is letöltheted őket előre, majd a megfelelő könyvtárba bemásolva az Aurora vagy FSD simán felismeri.

2020. márc. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Manuálisan, internetre kapcsolódás nélkül is meg lehet oldani a borítók feltelepítését? Ha igen, hogyan? Már régóta próbálkozom vele, de nem sikerül.

2020. márc. 20. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!