Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani páros/több...

Tudnátok ajánlani páros/több személyes PS4 játékokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném meglepni a férjem néhány új ps4 játékkal. Esetleg tudnátok olyanokat ajánlani, amiket egy TV előtt ketten is tudunk játszani két irányítóval? Elsősorban ilyen izgalmas, stratégiaira gondoltam, de a könnyedebb, kis versengős játékokat is szeretjük. Illetve a knowledge is power játkhoz hasonlókat is szívesen kipróbálnánk, mert annak nagy a sikere nálunk!

Előre is köszi! :)



2020. márc. 18. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Rocket Leaugue, Injustice 2, Fifa 2019 /2020 nemtom kijött-e már. Hát én PC-s vagyok az a baj, de ezek vannak PSre is. De ha a Playstation Storeba felmész ott tuti tudsz valahogy úgy keresni, hogy csak local multiplayereket (helyi többjátékosokat) adjon be :)
2020. márc. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én nem voltam nagy psjatekos soha de most elkezdtunk csak ilyen ketszemelyes jatekokkal jatszani baratommal es nagyon megtetszett. Lego harry potter. legonak nagyon sok ketszemelyes jateka van es nekem nagyon tetszik. Unravel two. it takes two. <— ezzel nem jatszottam de jonak tunik nekem ilyen elozetes alapjan. Unravel two is nagyon jo volt ketten hamar vegig vittuk.

L/20

2021. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!