Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims4-ben hogyan kell...

A sims4-ben hogyan kell közösségi telket üzemeltetni? Pl egy bárt. Úgy szeretném, hogy csinálok egy simet és beállítom hogy az a ház ( amit én építettem ) legyen egy bár. De nem engedi.

Figyelt kérdés
2020. márc. 21. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem azt csak móddal lehet, hogy a simed üzemeltessen egy bárt. Mármint, ha azt akarod, hogy a simed kapjon is a pénzből valamit, meg rendesen azt akarod, hogy a tiéd legyen. Ez a mód pedig a Live in business mód: [link]


Itt pontosan az a lényeg, hogy a sim a saját háza mellé kialakíthasson egy bármit, pl. bárt. Szóval hogy egy telken legyen az egész. Nem tudom, hogy ezen kívül van-e bármiféle lehetőség arra, hogy a simeknek saját bárja legyen.

2020. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!