Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek mennyire tetszik az új...

Nektek mennyire tetszik az új CoD MW WARZONE?

Figyelt kérdés
Szerintem brutálisan jó! Jó a pálya, pörgős, nem kell annyit biz-bazolni a fegyvereken, rohadt jók a csaták.

2020. márc. 24. 04:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Imádom,és végre egy gyártó aki kiadta tökéletesen konzolra úgy,hogy még crossplay is van,sőtt ki is kapcsolható ha szeretnéd.Nagyon jó grafikája van,pörgős érdekes a játékmenet,jó a fegyvermehanika,bár itt is rengetek a camper,de hát ezzel nem lehet mit csinálni.Nemrég mikor beszaladtam egy házba lootolni jó pár perc után vettem észre a wcbe bent ült egy gyerek és nemhogy campelt,azt várta a wcbe mikor megyek be,hogy leszedjen,de ott ülhetett még vagy 3-4 percet szaladgáltam a házba :D
2020. márc. 24. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszik! Nagyon jól sikerült.
2020. márc. 24. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Most a plunder mód jön be nagyon,az a pénzgyűjtős. Annak is marha élvezhető a játékmenete.
2020. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt is nyomatom. Az is nagyon jó!
2020. márc. 26. 04:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!