Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megszereztem a SIMS4-et de...

Megszereztem a SIMS4-et de akadozik. Hogy tudnék törölni beőlle kiegészítőt? Bőv. Lent (MAC)

Figyelt kérdés

Az összes kiegészítővel együtt van meg, mert így volt csomagban, de nekem nem kellene mindegyik, de nem tudom hogy tudnék belőle törölni, hogy működjön is. 30 GB szsbad hely van, de a játék ígyis kiírta, hogy kevés lesz a hely. A gépem nem egy erős gép, nem játékra van tervezve, nem is szoktam játszani.

MacBook Air 2017, 8 GB RAM, 1,6ghz 2magos intel processzor



2020. márc. 26. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyan van csomagban? Mert léteznek csomagok, amiket egyben szed le, így nem tudod variálni, mit szedjen le, illetve van olyan is, ahol a játékfiókodhoz hozzáad X tételt, mintha egyesével vetted volna meg mindet, ott lehet variálni.


Remélhetőleg iOS-re való sims4-et szereztél be, nem windows-ra valót.

2020. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy a Sims 4 per pillanat minden kiegészítővel most 48gb. Ergó ha csak 30-ad van már bukta.


Illetve nem kötekedni akarok de ez a gép tényleg nem játékra való, még a sim4 minimum igényét sem üti meg sajnos. Játékra asztali gépet lenne érdemes venni, vagy legalábbis 1 erősebb laptop-ot(de ezen laptop árából 1 sokkal jobb pc lenne már...).


A lényeg az az hogy jelen körülmények között esélytelen, pláne ha 32bites rendszered van. Mivel most már a 64bites az alap sims 4-nek.

2020. márc. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a "megszereztem" nem úgy hangzik mintha megvetted volna. Sokkal egyszerűbb letölteni csak egy pár kiegészítőt, ami érdekel. Én is egy szăr kis laptopon játszom, de az alapjáték + kiegészítők az Island Livinggel bezárólag jól elfutnak rajta.
2020. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! iOS-re valót szedtem le és mivel iOS a rendszerem nem volt túl sok opció, hogy egyben vagy külön szedem le a kiegészítőket, mert ez az egy fajta volt. Azóta kisebb akadásokkal működik, a felbontást a legkisebbre kellett állítanom.
2020. márc. 29. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!