Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Isdone dll hiba?

Isdone dll hiba?

Figyelt kérdés
A nagyobb méretű játékoknál folyamatosan ezt a hibát Írja ki, utána néztem neten,hogyan lehetne javitani, próbáltam több mindent, (Memória lapfájl növelés, virusirtó kikapcsolás, isdone dll letöltés, ujraregisztrálás, windowsba főkönyvtárba másolás) sehogy se sikerült megoldanom a hiba fennáll van mikor mindig más hibaddal, a kérdésem az lenne ha megveszem eredetibe a játékot, és steam-n keresztül telepitem akkor megszűnik a hiba? úgy fel tudom telepiteni?
2020. márc. 26. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen fog megszűnni, de nagy az esélye. Minden Visual C++ fel van telepítve(24db összesen)? Net Framework-öd is a legfrissebb? Vga driver? DirectX is legfrissebb? Illetve ugye nem Windows 10-et használsz?
2020. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vga driver, direct-x a legfrissebb múltkor frissítettem, net framework, és a visualc++ igazából nem tudom, de akkor azt is le ellenőrzöm, windows10 pro verzió van a gépemen, azt használom.
2020. márc. 27. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!