Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik ezek a hülyeségek CoD...

Mik ezek a hülyeségek CoD Warzone-ban? Több lenn

Figyelt kérdés

Először is, a játék követelményei megvannak (gtx980, i5 6600k, 16 gb ram), de így is lowra huztam a grafikát hogy több fps legyen, igy lett 100 fps körül, és 40-50 ping.

Na de mi történt: fedezék mögül voltam, csávó bejött oldalt, én lőttem rá 1 perce, de nem hal meg, lazán megfordult, és pár lövéssel megölt, miközben volt 3 pajzsom is, a fegyver is legendary volt...

Másik eset, hogy ismét legendary fegyverrel, ami ráadásul sniperrel lőttem egy távolabbi célpontra, de nem találta el, ő pedig egy távcsöves karabéllyal pár lövéssel lelőtt...

Ilyenkor mi van? hisz megvan a követelmény, ilyen lövéseket be kellett volna adnia...

Most komolyan, van esélye az embernek a sok rtx2080 sli, i9 9900k-s gamer mellett? Mert gondolom ez az oka, hogy őnekik tripla annyi fps-ük van, a pingről nem is szólva...



2020. márc. 27. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Meg kell tanulni célozni, és nem fps-re meg minden másra fogni, hogy nem vagy elég jó!
2020. márc. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hahaha, hát pont hogy nem találtad el, kb cod 2 óta játszok multival, és nagyon sokszor első szoktam lenni a tdm/dm meccseken...
2020. márc. 27. 03:10
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Es mikor fogjátok megérteni hogy nem az a lényeg milyen konfigod van?

Én egy 7 éve is kozepkategoriás gépen jatszom, es semmi gondom multis játékokkal.

A te problémád tipikus szerver oldali probléma.

2020. márc. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Na es a pinged sem a gépeden hanem a szolgáltatón és a korzed és a szerver közötti elerhetosegen múlik.
2020. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha fejre célzol és azt lövöd, sokkal hamarabb halnak az emberek, mintha más testrészt lőnél, teljesen mindegy, hány pajzsa van. Lőheted a testét az ellenségnek percekig, ő akkor is pár másodperc alatt lelő fejre célzással. Arról nem is beszélve, hogy rengetegen otthon vannak, rengetegen játszanak, simán előfordulhatnak pár másodperces szerver laggok a meccseken. Egyik nap en már a játék indításakor várólistára kerültem, annyira túlterhelt volt a szerver.
2020. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!