Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most még van értelme PS4t venni?

Most még van értelme PS4t venni?

Figyelt kérdés

Sokadik ilyen kérdés, de jobban megnyugtat ezek szerint ha kiírom, ha valakinek ez zavaró, elnézést kérek.


Életemben nem volt még konzolom, mindig PCn játszottam, de már nagyon régi a gépem, és teljesen új kellene. Viszont már időm sincs annyit játszani, mint régen, ezért szerintem nem érne meg 200ezer forintot min. költeni rá. Helyette, hogy néha leüljek mégis játszani, majdnem fele annyiért lehet PS4t kapni, csak ugye hamarosan jön a PS5. Persze, mivel nem játszottam még konzolon, sok játékot bepótolhatok. De jönnek még ki új játékok a PS5 után PS4re, vagy várjak az új generációra? Félek, hogy kijön majd egy új játék, ami megfog, de csak PS5re... (A FIFA széria például nem tudom hány évig jön még PSre majd, és lesz-e 'online élet')

Nagyon köszönöm előre is, ha valaki válaszol, és tényleg bocsánat, hogy ha hülye a kérdés!



2020. márc. 27. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Abszolúte értelmetlen, a küszöbön az új PS. Aztán rád rohad a négyes? Ráadásul sokkal több lehetőség lesz az ötösben.
2020. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha ki tudod várni az év végét, jövő év elejét, akkor inkább ps5, de ha most veszel, akkor sincs semmi

ps5-t tudsz venni később is


én 18 őszén vettem pc után ps-t (kb mint te, újabb teljese alaplap+proci+ram+grafkártya csere, vagy inkább konzol)

most azt mondom, miért vártam ennyit?

baromi jó játékok vannak, ha csak a régi címeket veszed meg, azok végigjátszása is évek.

a kontroller lesz elsőre furcsa az egér után, engem a kamerakezelés a jobb karral zavart a legjobban, de fél év alatt meg lehet szokni

(a fél év soknak tűnik most még, de hamar el fog telni)

2020. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most találtam jó ajánlatokat is,de azért még alszok rá.
2020. márc. 31. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Én konkrétan a PS4 megjelenése előtt 4 nappal vettem PS3-mat, és azóta is szoktam használni, PS4 meg nem érdekel, inkább vettem egy PC-t.
2020. ápr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se vennék már 4-est, esetleg ismerőstől használtat. Karácsonyra ha a fene fenét eszik is tuti piacra dobják az 5-öt, az meg már itt van a nyakunkon és ha jól sejtem az új játékok már mind arra fognak megjelenni jövő évtől.

Persze azzal számolni kell, hogy a PS5 drágább lesz jóval, mint ha 4-est veszel.

2020. ápr. 25. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valószínűleg várok vele. Jövő ilyenkor már tisztább lesz a kép az 5-t illetően. aAddig gyűjtök, és elütöm mással az időt.
2020. ápr. 26. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!