Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki valami fix fortnite-hoz?

Valaki valami fix fortnite-hoz?

Figyelt kérdés
Akárhányszor újra telepítettem a gépet,és a fortnitet,még mindig ugyanúgy kiírja azt a hibát hogy "the application has crashed and will now close. we apologize for the inconvenience". Mindenféle tutorialt kipróbáltam már és semmi nem segített.

2020. ápr. 1. 12:14
 1/5 anonim válasza:

Akkor valószinüleg történt valami.

(Profi Válasz)

2020. ápr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Eredeti? Képzeld el hogyha 1 millió játékosnak nem indulna el miután frissen feltelepíti. Ez lehetetlen.
2020. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2: Létezik egy ingyenes játékból nem eredeti? Lehet, hogy valaki még azt is torrentezni akarja?
2020. ápr. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

#3 Bocs, en meg ott tartok h anno a Battle Royale resze Free volt, a Full game meg fizetos.

Amugy latod hogy valami nem muxik neki tehat valami nem stimmel. Ha nem a game akkor a Windows lehet tort, bar akkor is kene futnia. Hardver hiba 99% hogy nem lehet. Frissen felrakott Windows 30 perc, Fortnite install még 30 perc, és egy 60 perce élő, nem buherált oprendszeren nem megy egy jatek? Ketlem. Videokartya driver telepites megvolt remelem.

2020. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megegy valasz: Probalj meg par masik jatekot is. Az “application crashed” azt jelenti hogy osszeomlott az inditott program. Lehet rossz a Memoriad, vagy van egy kekhalalt dobalo procid. Bar ezek ha eddig mukodtek... olyat még nem lattam hogy egy mukodo RAM vagy CPU megadja magat evek utan. Vinyo vagy tap igen.
2020. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!