Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nincsen meg az eredeti Terrari...

Nincsen meg az eredeti Terraria game, hanem egy oldaról töltöttem le a legfrissebb verziót Csak az eredeti vagy ebben a fajtában is van event?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 5. 05:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs, sőt nagy valószínűséggel adathalász programot szedtél le. Mit gondolsz, akik feltörik ezeket a programokat, csak coolságból ülnek mellettük napokig? Azért, hogy te ingyen játszhass? Nekik ez üzleti befektetés. Olyan scripteket rejtenek el a releaser csapatok a feltört játékokban, amik jobb esetben csak kriptobányásznak a gépeddel, rosszabb esetben adatot is lopnak.
2020. ápr. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kell így egyből letámadni, csak egy egyszerű kérdés volt, mellesleg a barátom ajánlotta az oldalt ahonnan többe ezer ember tölt le játékokat ingyen, fél éve használom és semmi panaszom nem volt .-.
2020. ápr. 5. 08:32
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem támadtalak le, csak megjegyeztem, hogy bizony ezek nem éppen angyalok. Mármint a releaserek!

Több ezer ember tölt le és pont ezért csinálják! gondolj bele egy húzónevet nem több ezren, hanem millióan szednek le! Elrejtik az egyik exe-jében a scriptjüket és már bányászod is nekik a pénzt a gépeddel, amíg játszol! Megugrik a géped kihasználtsága 2-3%-al észre sem veszed, ezek a bűnözők meg ezen gazdagodnak.

de ez a jobbik eset, mert ha olyan scriptet rejtenek el, ami adathalász, akkor az adataidat lopják. És nem... nem élnek vele vissza - abban a formában, hogy nem hívnak fel, vagy zsarolnak, hanem eladják! Nagyon sok cég fizet az adatért, ma az ér a legtöbbet!


Az a baj, hogy ma sokan tényleg azt hiszik, hogy a reloaded, cpy és társaik csak úgy unaloműzésből töltenek időt azzal, hogy játékokat törjenek fel! Te rászánnál a szabadidődből 3 hetet arra, hogy feltörj egy játékot, csak azért, hogy mások ingyen játszhassanak vele? Na ugye, hogy nem! Hát ők sem ezt teszik, hanem scripteket írnak bele az állományokba és bányásznak a gépeddel, vagy adatot lopnak tőled.

2020. ápr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eventeknek kéne lennie, de nem tudom melyikre gondolsz, olyanok mint a Slime rain, Blood moon, vagy a Goblin invázió biztos hogy vannak, a karácsonyi meg a haloweeni pedig a számítógép naptárja szerint vannak
2020. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eddig csak blood moon volt, semmi mást nem tapasztaltam azon kivül .-.
2020. ápr. 5. 11:31
 6/8 anonim ***** válasza:
#6 Mit sértegeted az elsőt te senkiházi fszkalap?
2020. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van amelyik csak akkor jön, ha már van elég életed, vagy már legyőztél valamilyen bossot. Itt a pontos kritériumok: [link]
2020. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát, főleg az utolsónak erre volt szükségem a goblinok már jöttek és max hp-n vagyok már (még nem találtam gyümit szóval max 400hpval rendelkezek), legyőztem a Skeletront is :D Köszönöm :3
2020. ápr. 6. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!