Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el a Sims 4. Mi...

Nem indul el a Sims 4. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Eddig semmi probléma nem volt, már jó ideje megvan a játék. A szokásos módon belépek az Originbe, aztán rámegyek a simsre hogy indítsa el. Az egérnél el is kezd forogni a kis kör hogy tölt, az Origin "leteszi" magát ahogy indulna a játék de aztán vissza is ugrik egyből az Origin ablak és nem történik semmi.

Már próbáltam azt is hogy a játéknál rámegyek arra hogy Repairing, akkor azt megcsinálja de utána sem indul el.

Tegnap még javában lehetett játszani vele, aztán volt hogy kiléptem, mert elkezdtem letölteni dolgokat. Később vissza léptem akkor is jó volt, de utána már nem tudtam elindítani. Gondoltam arra is hogy esetleg azok között lehet valami hiba amiket letöltöttem, de nem találtam semmi gyanúsat. Mit lehetne csinálni ezzel?



2020. ápr. 6. 08:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Na most megcsináltam hogy kiszedtem a Mods mappából is minden letöltött dolgot, illetve a Tray mappából is, és csodával határos módon elindult. akkor tényleg valamelyik fájl a hibás. de azt hogy tudom kideríteni melyik az?
2020. ápr. 6. 08:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyesével visszapakolva. Amelyiknél megáll, az a hibás.
2020. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az már biztos hogy nem a Tray mappába van, mert oda újra betettem az összeset és elindul. A Modsba lehet benne. Kiszedtem azokat amiket tegnap tettem bele de ugyan úgy nem indul el, amit nem értek mert ha nem az a hibás amit tegnap bele tettem a mappába akkor egy régebbi letöltés lehet a hibás akkor meg hogy indult el korábban, ha ugyan úgy benne volt elméletileg a hibás...már belezavarodom :D
2020. ápr. 6. 08:35
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél új számítót
2020. ápr. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem kell, ami most van elég profi
2020. ápr. 6. 08:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet egy régebben berakott CC is hibás, amivel eddig nem volt probléma. Lehet közben a játék frissült, a CC pedig nem ahhoz a verziószámhoz készült. Én ilyenkor úgy szoktam, hogy van pl. összesen 500 CC, akkor kiveszem a felét a Mods mappából. Ha pedig így okés, akkor a kivett dolgokat elkezdem visszarakni (de nem az egészet, hanem pl. 50-esével. És ha avval az 50-nek a berakásával már nem megy a játék, akkor annak is kiveszem a felét stb. :D Nem tudom mennyire érthető amit írtam, elég fáradt vagyok. :D
2020. ápr. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!