Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen nagyszabású, fantasztik...

Milyen nagyszabású, fantasztikus történetű (pl. Planescape Torment, Undying), vagy hihetetlenül hangulatos grafikájú (pl. BioShock I és II, Castlevania: Lords Of Shadow) játékokat ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Ha lehet 2012-ig bezárólag.

2020. ápr. 7. 12:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igazából 2012 előtt volt főleg divat a komolyabb történet, ami nagyszabású. Én pl Ultima VI-et ajánlanám. Az egyik legjobb open world fantasy, olyan részletességgel, hogy ma is ámul rajta az ember! Minden npc-nek saját napi rutinja van, elmennek dolgozni, bemennek inni a kocsmába stb... megtanulhatsz szinte mindent, pl kenyeret sütni, de tudsz benne főzni(!!!), vadászni, de pl a lámpásokat is le tudod oltani az utcán -nagyon durván interaktív a terület! Gyakorlatilag teljesen nyitott, mehetsz amerre látsz, rabolhat, ha úgy tetszik, vagy vehetsz dolgokat - még hajót is!!!! és nekiindulhatsz az óceánnak.


Szóval régi, de szerintem az egyik TOP RPG mind a mai napig.

2020. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elírtam, lemaradt egy I. Szóval Ultima VII és nem VI! Bocs!
2020. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!