Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends fekete...

League of legends fekete képernyő?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy hős választás után töltő képernyő helyett tiszta fekete kép jön be és csak a egérmutató látható.

Se játék kép se hang se semmi.

Mi lehet a baja ?

Windows 10 64 bit. Acer aspire 5820tg.

Ez a játék még nem volt ezen a laptopon.



2020. ápr. 26. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Teljes képernyőn van? Lehet, hogy ez hülyeség, de nálam hasonló volt, bár a hanggal nem volt gond, de a kép glitches volt, vagy milyen, és átállítottam teljes képernyős ablakra, vagy már nem tudom mi a neve, és megjavult. Nem hinném, hogy megoldja a problémát, de egy próbát megér.

Ha nem megy, megpróbálhatod újratelepíteni a játékot.

Ha úgy sem megy, akkor szerintem a laptopoddal van a baj. De én nem értek hozzá, szóval ne úgy vedd, hogy ez biztosan helyes. Szimplán csak tippek.

2020. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen teljes képernyőn és teljes felbontáson van. Megpróbálom köszi.

Leptopal nem kellene baj lenni más játékok mennek és tegnap lett újra installalva a Windows és minden driver.

2020. ápr. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!