Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates of Andaron, World of...

Gates of Andaron, World of Warcraft, stb. Valami jó játékot tudtok ajánlani, ami nem Metin2? 18/l

Figyelt kérdés

Vizsgára készülök, és amennyit tanultam már a karantén alatt, úgy érzem kiégtem. Néhány órára lazítani szeretnék, aztán újra nekiülni.


Metin2-vel játszottam, és bár nem volt rossz, hamar meguntam és eléggé hülyeségnek találok... sok mindent benne. Más egyébbel nem. Nem vagyok játékos, most jött a kedv/ötlet, hogy mást kipróbáljak a Metinen kívül.


Nem szeretnék ráfizetni, ingyen lehessen benne fejlődni. Az nem gond, ha lehet fizetni, csak ne abból álljon az egész, hogy pénz nélkül nincs fejlődés. Az angolom enyhén szólva nem jó, viszont ha jól átlátható, mit kell csinálni, mit hol találok, akkor egy idő után megszokom, így ez nem gond.


Ti mivel játszotok?


emachines laptopom van, ha ez számít.



2020. ápr. 30. 13:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és lehetőség szerint ne 12-13 évesek játszanak többségben, akik osztják az észt. Abból elég volt. xd
2020. ápr. 30. 13:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az "emachines" laptop nem mond sokat. Kismillió verziója van. Pontos gépszámot kérnénk vagy a config-od. Különben nem biztos hogy vinni fogja amit írunk.


A ne 12-13 éves részről annyit tudok mondani hogy az nehézkes lesz. Mármint van olyan játék ahol nem sokan vannak, de olyan egyáltalán nincs ahol nincsenek. Lévén hogy a legtöbb F2P játék az ő "világuk". Ezt akkor lehetne elkerülni ha olyan mmorpg-t szeretnél játszani amit meg kell venni. Pl mint én a BDO-t(black desert online) vagy mondjuk ahogy írtad a wow is ilyen, esetleg GW2(kiegészítők miatt). Star Wars TOR(ezt nem ajánlom neked, 100% P2W). A lényeg hogyha nem akarsz 12-13 évesekkel nagyon találkozni akkor vagy olyan játék kell neked ami hardcore-osabb vagy meg kell venni.


De térjünk vissza az érdemi részhez. Mivel pontos laptop számot nem írtál, se a config-od így 1 kb középkategóriás gépben fogok gondolkodni:


Kritika Reboot


SoulWorker


Closers


Tera


Black Desert Online


Blade And Souls


Aion (úgy hallottam hogy eléggé hazavágták pár patch-al ezelőtt de 1 próbát megérhet)


Tree of Savior


Nostale


Aura Kingdom


Eternal Magic


Icarus Online


Scarlett Blade

2020. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
TERA Online. Nagyon egyszerű, átlátható rendszere van, nulla nyelvtudás nélkül is lehet tudni, hogy hová kell menni és mit csinálni.
2020. máj. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!