Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet erősebb enchantokat...

Hogy lehet erősebb enchantokat rátenni az eszközre a minecrafton?

Figyelt kérdés
Nekem megvan a Minecraft windows edition és azon szoktam tolni tulélőben, de kicsit zavar az, hogy szinte alig lehet fejleszteni az eszközöket. Van erre egy lehetőség, hogy jobban is fel lehessen fejleszteni az eszközt? Előre is köszönöm a választ :)

#Minecraft #túlélő #enchant #windows edition
2020. máj. 2. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
persze, enchant könyvet kell keresned földalatti várbörtönökben és üllővel rápakolhatod. Ha ügyes vagy, lehet 5-6 bónusz is egy tárgyon, csak győzzed majd javítani, mert a javításra beadott tárgynak legalább a cél tárgy bónusza(i) -1 bónusszal kell rendelkeznie.
2020. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Körbe kell pakolni az asztalt könyvespolcokkal egy blokk távolságra, pontosan nem tudom mennyi kell(olyan 15 körül), de a maximális szint a 30as, ami a legjobb enchanokat adja. Érdemes először csak könyveket enchantolni, és csak asztán összerakni a felszerelésekkel, ha van elég jó enchantod, esetleg szereztél Önjavítást. Enchant könyveket szereszhetsz még falusiaktól, dugeonokban, de a legjobbak az Endcitykben vannak, mint az Önjavítás is.

[link] magyar wiki

[link] angol wiki, ez részletesebb

2020. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. máj. 2. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes aranyeszközöket betenni előtte és arra jó enchantot fog kidobni. Majd beteszed helyette a gyémánteszközt és arra rakod rá (az előző enchant javaslatok nem fognak eltűnni, asszem és így szokták lecsalni)
2020. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A két különböző enchantokkal rendelkező ugyanolyan eszközt összerakva az első szlotba kell azt tenni, amelyiken több enchant van és a másodikba kell a kisebbet, mert úgy olcsóbb. Ha felcseréled, sokkal drágább lehet és levehet egy enchantot a kettő összegéből is. (nemtom mennyire érthetően fogalmaztam)

Ha viszont túl sokszor javítod, egy idő után eléri az ára a 40-es xp szintet és azt írja ki, hogy "Túl drága!"

2021. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!