Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az alábbi konfigurációval...

Stefan91 kérdése:

Az alábbi konfigurációval rendelkező gép alkalmas lehet a GTA V Online-ra?

Figyelt kérdés

Processzor: 775-ös Q6600 vagy Q8200 (választható) Quad 4x2,40Ghz (1066FSB)


RAM: 4Gb DDR3 (Ezt 8GB-re bővíteném gép vétel esetén)


GPU: 2Gb HD6790-es


Táp: 550W


Igazából tisztában vagyok vele, hogy nem mai darabról beszélnénk, tehát az elmúlt évek játékai alapból felejtősek!

Ellenben nem igazán értek hozzá, szimplán annyit, hogy ez kb 10-12 éve volt jó, vagy középszerű inkább.

Eddig PS4-en játszottam, s fogok mondjuk eztán is, de érdekelne 1-2 cím, melyet számítógépen játszanék!

Köztuk, s elsősorban pont a GTA V az amivel Online szeretnék, ezért is kérdeznélek benneteket, kik jobban értetek hozzá Tőlem, hogy a fentebb leírt paraméterekkel, noha tiszta sor, hogy maxon nem is, de van-e rá esély még még élvezhetően a játék (online) futtatására?

Köszönöm a válaszotok előre is, ha ki maradt volna valami, kérlek szóljatok és pótolom!

A gép maga használt persze, ellenben garanciális, s 40.000FT -ba kerulne, 22-es monitorral, kompletten!



2020. máj. 4. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Sajnos ez a gép nem viszi el.


Az én setupom: AMD Athlon X4 845 (4 szálas, 4 magos)

Gigabyte GTX 1050 (2 GB)

8 GB ram

Ezzel sem viszi nagyon. A legalacsonyabb beállításokon játszok, minden ki van kapcsolva. A legmagasabb Fpsem 240, mikor fekete töltőképernyő van :D . A legalacsonyabb 1 és amit elér maximum játék közben, az 45 fps. Ha solo sessionbe "versenyezgetek", akkor van kb 50-60 fpsem.

Ui: és laggolok.

2020. jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!