Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi kell ahhoz hogy creator...

Kisplevi kérdése:

Mi kell ahhoz hogy creator legyek Fortnite-ban?

Figyelt kérdés

Sziasztok Az lenne a kerdesem hogy mit kell ahhoz elérnem hogy fortniteban creator lehessek.Annyit tudok hogy kell egy youtube csatorna hozzá és az meg is van


[link]


De mennyi feliratkozónak kell lennie rajta?


és ezt hogy lehetne a leggyorsabban elérni?

köszönöm előre is



2020. máj. 6. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne más videóját rögzítsd és publikáld amikor eredetiben is elérhető.


[link]


Egyébként igényes videókat tölts fel.

2020. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Minden 10 éves gyökér creator akar lenni! Telített a piac, engedd el!
2020. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Az elsőt meg is fogadtam és töröltem a videót!

A másodikra:egyenlőre fel még nem adom mivel igazábóp nem is magamnak kéne a creator hanem egyik haveromnak!Igazából neki személy szerint szintén nem kellene csak készített kreatívban egy rohadt jó pályát amit simán lehetne publikálni, ehhez akarok neki egy creator-t szerezni.

2020. máj. 6. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ahhoz hogy creator legyél, vagy a haverod legyen az, ahhoz kell lennie 1000 követődnek bármely platformon (pl. Twitter, Instagram, Youtube, stb...) És ezek után lehet valahogyan creator jogot szerezni, bár még több lépés van. De mivel én régen próbálkoztam, ezért lehet hogy máshogy van.
2020. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!