Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Epic games gta 5 nem tudom le...

Epic games gta 5 nem tudom le tölteni nem megfelelő op rendszer miatt?

Figyelt kérdés
Sajnos egyéb okok miatt vagyis a laptopomat újra kell telepíteni nem megfelelő operációs rendszer miatt. A library-ba be tette a játékot viszont ez miatt nem tölti le. Akkor is meg marad a játék és le tudok szedni és telepíteni ingyenesen vagy így el buktam most ezt a lehetőséget? Sajnos 2 hét múlva tudja meg csinálni az akihez vittem.

2020. máj. 16. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megmarad ha már a könyvtáradban van. Nem kell a gépeden lennie.
2020. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És olvastam valahol olyat hogy ha 2 hétig nem játszok a játékkal legalább 2 órát akkor automatikusan törlődik. Ez igaz?
2020. máj. 16. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem ír az epic games honlapja.
2020. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a törlés biztosan nem igaz, azzal kevered, hogy ha játszol vele két órát akkor nem lehet visszafizettetni, vagy valami hasonló.


Mivel nekem sok olyan játékom van tőlük, amit ingyen megvettem és soha nem játszottam velük, pedig van ami már 2 éves és még mindig megvan a listámban.

2020. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2020. máj. 16. 16:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahaaa! A 4es válaszból rájöttem, hogy mire gondolhatsz! Van olyan egyes helyeken (pl. steam), hogy ha kevesebb mint 2 órát játszol egy játékkal és meggondolod magad, nem tetszik pl., akkor max. 2 héten belül visszakérheted az árát és visszafizetik (és természetesen ekkor a játék is eltűnik a könyvtáradból).
2020. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy akkor azzal kevertem össze. Köszi azért.
2020. máj. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!