Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Game cards.net PS4 store csalás?

The Wounded Eagle kérdése:

Game cards.net PS4 store csalás?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 11:48
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
8 szavazat
 1/2 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Nem jött be. Az egész ad egy alternatív fiókot ami alapján tudsz egy játékot tölteni a saját fiókodra kis beállítás sorozat után. Kicsit hack jellegű. CODMW volt a választásom. Minden szépen jött is ahogy kellett, instrukciókat kaptam. A letöltés már gyanús volt. 22 giga. Több mint 20 órán át jött le. Talán azóta sem teljes. Training működött utánna soha nem tudtam online belépni csak is offline. Senkinek sem ajánlom ezt az oldalt bármilyen kecsegtető át ár. Bárki találkozott már vele és mik a tapasztalatok?
2020. máj. 17. 11:52
 2/2 Pityesz10 válasza:

Szia!


Én Kena-t vettem meg, bár semmilyen visszaigazolást nem kaptam, a leveleimre válaszoltak és jött is a játék. Kb 1 óra alatt töltöttem ke és hibátlanul működik. Mondjuk soha nem törölhetem le mert akkor elveszik. Ha valaki csak egyszer ki akar vinni egy játékot, annak szerintem megéri.

2022. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!