Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 20 kiír egy hibakódot ha...

//Anonymus// kérdése:

FIFA 20 kiír egy hibakódot ha elindítom a karrier módot, de néha már a töltőképernyőn is, és nem tudom mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Maga a játék gond nélkül elindul legtöbbször, sőt edzéseken tudok játszani+ a beállításokat is el tudtam végezni és még csak egy apróbb lagg sem volt, viszont néha már a betöltőképernyő is beakad és kiad egy hosszú hibaüzenetet, hogy nem frissítettem az illesztőprogramokat, pedig ez megtörtént. Esetleg valaki tud segíteni? (AMD)

GTA V is gond nélkül fut a gépen tehát szerintem olyan probléma nem lehet, hogy a gépem ne vinné el.



2020. máj. 18. 00:31
 1/5 Fórián Atesz válasza:

Mit ír ki szó szerint?

Én általába kiszűröm azt a hibát amit kiír, beütöm netre hogy ...hiba, és valamit csak kiír. De írd le, ha gondolod utánanézek.

2020. máj. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DevicedRemovedReason: DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG. DirectX function “device -> m_buffer)” failed with DXGI_ERROR_DEVICE_REMOVED (“the video card has been physically removed from the system, or a driver upgrade for the video card has occurred. “). GPU: “AMD Radeon HD 6900 Series”, Driver (15.201.1151.1008-151104a-296217E). This error is usually caused by the graphics driver chrasing; try installing the latest drivers
2020. máj. 18. 03:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Nézegettem énis videókat róla de sajna nem tudtam megoldani a problémát, elvileg minden le lett frissítve és a legújabb verzió fut.
2020. máj. 18. 03:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Régi vga val szívás a fifa sajnos. Nekem HD 6950 volt és a 17 től kezdve esélyem nem volt játszani. Később vettem egy RX 580 at, de azzal is sok gondom volt. Váltottam Nvidiára, és semmi gond azóta. Ha van rá keret, egy gtx 1060 asra ruházz be, vagy 1660-ra. Ha nincs annyi, akkor 1650-re, nagyon jó kártyák.
2020. máj. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget!
2020. máj. 18. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!