Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4 nem indul el, mit...

Sims4 nem indul el, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eredeti játék, és volt már fenn a gépen, de eddig semmi baj nem volt vele. Telepítésnél az origin azt írja ki, hogy az első bejelentkezéshez internetkapcsolat kell, de azzal nincs probléma, megnéztem, ahogy elvileg a hosts file is rendben van. Mit kéne csinálnom?

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. máj. 21. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem egyszer volt ilyen, hogy beindítottam a játékot, de a főmenübpl nem étem el semmit. Leszedtem és visszaraktam a játékot, de az sem segített. Aztán pár héten belül magától megoldódott.
2020. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy jelenleg még nincs is fenn a gépen a játék, már a telepítésnél elakadok. Nem tudom, hogy most a géppel/nettel van-e probléma, vagy ez is egy olyan dolog, ami majd magától megjavul, de nem túl bíztatóak a kilátások :/
2020. máj. 21. 17:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Originnel mizu? A legújabb verió van fent? Mindjuk nem hinném, hogy azzal lenne a bibi, mert akkor már írná telepítésnél, hogy nem up to date.


Esetleg vírusírtóra tudok még gondolni. Pl nincs Avast Secureline VPN-hez hasonló cucc a gépeden? Próbáld meg úgy, hogy lekapcsolod és úgy telepíted. Lehet az blokkolja.

2020. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, elvileg ezzel sincs probléma, semmi sem blokkolja.
2020. máj. 23. 13:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt hasonló problémám a telepítéskor. Én nyelvnek először magyart állítottam be, ezért nekem sem érzékelte az internetet, teljesen behülyült. Végül csináltam új origin fiókat, ott beállítottam más nyelvet (angol az biztos jó, nekem németül van és az is tuti működik) és ott már tudtam telepíteni. Remélem segítettem, nekem ez volt probléma.
2020. máj. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Ez sem segít, főleg, hogy még be sem enged lépni az origin fiókomba. Mivel volt már fenn a gépen, van origin fiókom is, de belépni sem enged, így nem hiszem, hogy ez lenne a probléma.
2020. máj. 27. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!