Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3-ban a 114 éves Simem...

Sims 3-ban a 114 éves Simem hogy-hogy még él?

Figyelt kérdés

102-103 év a maximum, amíg élnek.


- Nem feltámasztott sim

- Nem evett ambróziát

- Nem evett élet gyümölcsöt

- Nincs nála halálvirág

- A beállításoknál nincs semmi átállítva


Férfi, a katonaságon dolgozik, mint Asztronauta.


7 gyereke van és 3 kutyusa volt, de egy meghalt sajnos.


Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 21. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

"a katonaságon dolgozik, mint Asztronauta" itt a válasz a kérdésedre. Ha jól tudom az Asztronauta a legfelső szintje a katonaságnak, amihez tizes szintű jártasság kell ezermesterségből és tornából.


Mivel a simed tizes szinten van tornából ezért "egészséges életmódot élt". Amelyik simek edzeni szoktak vagy amelyikek "Szerencsés" személyiségjegye van, az tovább élnek egy kicsivel, ebbe szerintem a +11 nap bőven belefér. Semmit sem kell csinálnod, csak várnod.


Nekem volt egy simem, aki azt hiszem nem edzett hanem szerencsés jellemvonása volt és, ha jól emlékszem úgy 200-300 nap között élt.

2020. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Elküldtem egyetemre a feleségével és pár gyerekével együtt. Eléggé jó tanuló.
2020. máj. 22. 01:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!