Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki milyen érdekes dolgot...

Childbrine kérdése:

Ki milyen érdekes dolgot látott a minecraftban?

Figyelt kérdés
Én egyszer barátommal láttam egy minizombit egy nagy zombi hátán ülni

2020. máj. 22. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Én egyszer láttam, hogy 3 idióta 3 hónapon keresztül épített egy nagy kastélyt, meg körbe kb 1000x1000 blokkon a kínai nagy falat hozzá, micsoda időpazarlás volt. Legalább jól nézett ki XD
2020. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Három kanyon kereszteződött ugyanazon a ponton, és stripmine-olás közben pont a kereszteződésben bukkantunk fel a padlóból. (Majdnem beledöglöttem mondjuk, mert beleástam a lávába :D)
2020. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Én találtam egy csontvázlovat, csak úgy random az erdőben. Azóta ott van a házam mellett egy karámban, Józsi néven. :D Egyébként mennyi az esély csontvázló spawnolására?
2020. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem életem során egy csomó fura dolog történt a minecraftban :P pl survivalban nem tudtam meghalni, random változott a világban pár dolog, stb stb..
2020. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gofrisütő ***** válasza:
Amikor egy vasgólem el akart indulni valahová, de amint megtett egy blockot, egy random irányba elfordult, és hiába ment megállás nélkül, hogyha technikailag egy helyben maradt mert folyton forgolódott.
2020. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!