Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom update-lni a...

Hogyan tudom update-lni a minecraftot xboxon?

Figyelt kérdés
A mai nap letöröltem a minecraftot az xbox one s ről és utánna vissza is töltöttem. 1.14 ig le is frissítette de ezután megállt és nem frissíti ennek köszönhetően nem tudok egyik pályámba se be lépni. A tárhely az nem lehet gond mivel még sok tárhely van. Ha valaki megtudná mondani hogy hogyan kell manuálisan le frissíteni azt megköszönném. Vagy ha valaki valami más ötletet tudna mondani az is jó lenne. És ez nem csak nállam fordult elő unokatesóm szint úgy one s én neki se frissít le a játék.

2020. máj. 22. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy telepíted a játékot, hogy netkapcsolat van akkor a legfrissebbet telepíti. Ha lemezes a játékod akkor csak annyit telepít a lemezről amennyi tud és a többit a netről. A games and apps menüben látod a telepítést, ha networkot ír akkor a netről telepít ami a netkapcsolatodtól függ mennyi ideig tart. Ha net nélkül telepítetted akkor elvileg az első indításkor (netkapcsolattal) legkésőbb megkérdezi, hogy frissítse-e.
2020. máj. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de már megoldódott
2020. jún. 9. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!