Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hány GB a GTA V Xbox 360-ra?

Hány GB a GTA V Xbox 360-ra?

Figyelt kérdés
Öcskösnek lenne egy Xbox 360, és GTA 5-öt fog játszani rajta. Mekkora tárhelyű Xbox 360 kéne hogy le lehessen tölteni?
2020. máj. 23. 14:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy tudom, hogy neten 8gb-ot írnak, de nem tudom hogy a save file-ok meg a többi ilyesmi mennyit fog pluszba foglalni
2020. máj. 23. 14:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem 80-at akartal irni? Mert pc-n 90 giga.

A mentes meg lesz vagy 2 mega. Rohogve elfer az meg egy nyomogombos telefonon is.

Tarhelyet keress minel nagyobbat. Nem ker enni, es kesobb mas jateknak is lesz hely.

2020. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20 giga körül van.
2020. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, én is így voltam vele, de pl. Itt: [link] vagy itt: [link] vagy itt is: [link] Köszi a válaszokat!
2020. máj. 24. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Xbox 360as és PS3as GTAV az eredeti verziója a játéknak. Teljesen más mint a mai PC,PS4,XBO változatok. Szerényebbek a grafikai képességei, nincs benne first person mód és az onlinet már évek óta nem frissítik. Így a játék jóval kevesebbet tud, de kevesebb helyet is foglal. A GTAV alap esetben 2 DVD lemezen érkezik és az egyiket kötelező feltelepíteni a gépre. Lehet belső vagy külső merevlemezre vagy pendrivera. A másik lemezt is fel lehet telepíteni, de nem kötelező. Értelemszerűen a digitális változatnál nincs választási lehetőség. Ugyan a hivatalos oldalon 8GB szabad hely van megjelölve a kötelező lemezes módban a kötelező telepítéshez, de én úgy emlékszem annál kevesebbet kellett. A két lemez bőven ráfért egy 16GBos pendrivera évekkel ezelőtt az összes frissítéssel együtt. Úgy emlékszem talán 12-14GB körül volt összesen.


Az Xbox 360 maximum USB2es pendriveokat és HDDket tud fogadni amik nevetségesen alacsony árban vannak már manapság, így ha nincs hely simán lehet venni akár egy jóval nagyobbat is mint 16GB. 360on a játékok gyorsabban töltenek ha telepítve vannak és nem zúg a DVD olvasó, tehát megéri mást is feltelepíteni szerintem.

2020. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!