Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Silent Hill játék egyes...

Silent Hill játék egyes részei mennyire függnek történetileg össze? Szükséges a legelső rész végigjátszása a történet ismeretéhez?

Figyelt kérdés

Szükséges az első rész végigjátszása a 2.,3. rész megértéséhez? Sokat dicsért cím, de gameplay videok alapján nagyon idejétmúltnak tűnik (azon felül, hogy beszerezhetetlen...) Vagy le tud vajon kötni egy "mai" játékost is?


A sorozat többi része (Shattered, Origins, Downpour, stb.) kapcsolódik bárhogyan ezekhez?



2020. máj. 24. 00:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Megj.: Annyit én is megtaláltam, hogy a 4 utáni részek történetileg nem annyira összefüggőek, de arról nem találtam semmit, hogy vannak-e benne olyan utalások például, amik megértéséhez szükséges az előző játékok ismerete.
2020. máj. 24. 00:30
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne beszerezhetetlen? Rögtön ott van az elején a letöltés, ha rákeresel.
2020. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet, de lecsórni a netről az egész más, mint az eredeti kópiát nyüstölni. Én eredetiben szoktam konzolon játszani, már csak azért is, mert a chip, vagy egyéb szoftvermódosítás rövidtávon tönkreveri a konzolt, azon felül, hogy nem is értek a beállításához.


Azért a kérdésre is válaszolsz, vagy megelégedsz azzal az egy kiragadott mondatommal?

2020. máj. 26. 18:25
 4/8 anonim ***** válasza:
PS1-es játék, úgyhogy egy pirítóson is emulálható, nem kell hozzá módosított konzol, próbáld ki és döntsd el magad.
2020. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Látom szelektív a szövegértelmezésed :)

A technikai része csak az egyik ok, a másik ok, hogy én szeretem is az eredeti kiadású játékokat. De egyébként próbáltam már ps1 emulatort futtatni és hatvanféle dolgot kell külön letöltögetni hozzá, és akkor sem hajlandó működni. Erről ennyit. Pirítós meg nincs itthon :)


És a kérdés még továbbra is így szól: "A Silent Hill játékok egyes részei mennyire függnek történetileg össze? Szükséges a legelső rész végigjátszása a történet ismeretéhez?"


Erre továbbra is várom a választ.

2020. máj. 26. 21:18
 6/8 anonim válasza:
100%

Az 1. rész a 3. rész előzménye.


A 2. rész önálló történetet mutat be.


A 4. rész önálló, pár utalás van benne a 2. résszel kapcsolatban, de csak ennyi köze van hozzá.


Homecoming: Saját történet.


Origins: Az 1. rész előzménye.


Downpour: Szintén önálló történet.

2020. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :) Shattered Memories az hol helyezkedik el (történetileg)?
2020. máj. 29. 23:04
 8/8 anonim válasza:
A Shattered Memories az 1. rész újragondolása. Ugyanaz a főszereplő csak más történetszállal.
2020. máj. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!