Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tartalmaz ijesztő, félelemkelt...

Tartalmaz ijesztő, félelemkeltő elemeket a Minecraft nevű játék?

Figyelt kérdés

Játszhat a Minecrafttal egy 8 éves gyerek anélkül, hogy félne, megijedne vagy esténként rémálmai lennének?

Hány éves kortól ajánljátok a játékot?



2020. máj. 24. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy ilyeneket "félelemkeltőnek" tartunk-e egy 8 éves gyerek számára.


[link]

2020. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A hivatalos ajánlás 8+.


Mondjuk személyesen én 19 évesen is állandóan szívrohamot kapok a zombik hangjától :D

2020. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb érzés az életben, amikor hallod, hogy a creeper sziszeg mögötted. 🤪


Egyébként nincs benne ilyesztő elem.

2020. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Hát, a bányahangoktól szerintem mindenki megijed. Amúgy nem félelemkeltő.
2020. máj. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ...Laci válasza:
100%

Szia!

A Microsoft Store-ban a játék leírásában pegi-7-est kapott, vagyis hét éves kortól lehet játszani(szerintem!). Azt is említik ,hogy félelmet okozhat, de ebben a játékban visszafogott ábrázolás van.

Saját véleményem(kb. 5 éve játszom a játékkal):nem tartalmaz túlzott ijesztő jelenségeket/elemeket a játék.Persze ha az illetőnek valamilyen fóbiája van, vagy egy dolgot még nem ismer és nem látott és a játékban találkozik vele egy hirtelen alkalommal akkor ha nincs felkészülve,(amiket előbb felsoroltam)akkor válthat ki félelmet a játék.Ezért érdemes egy kicsit önnek is tovább kutatni, hogy jobban megismerje a játékot.

De amúgy egy nagyon aranyos játék.

Örülök ha segíthettem!

2020. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2. Meg amikor a zombi elkezdi ütögetni a faajtót. Volt már ilyen nekem.

Néha megszoktam nagyon kissé ijedni, amikor váratlan hanghatás ér: robban a creeper.


kérdező: lehet játékmódot(vagy mi az) váltani, ahol szörnyek eltűnnek. Szóval, lehet.

2020. máj. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Crash11111 ***** válasza:
Jobb mint a fortnite
2020. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor bányászok és hirtelen előttem van egy creeper👌 pedig majdnem 5 éve játszok a minecraftal de még mindig a szívrohamot tudja rám hozni
2020. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!