Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyűjtői kiadás?

Gyűjtői kiadás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném megrendelni egy játék gyűjtői kiadását,de sajnos elkapkodták mindenhonnan ( The last of us part 2). Azt írják,csak akkor tudnak megrendelést biztosítani,ha a forgalmazó további készleteket biztosít nekik. Szerintetek van rá esély,hogy a játék megjelenéséig erre sor kerül vagy rendeljem meg ps store-bol? Az utóbbiért nem nagyon rajongok nyilván azért,mert csak digitálisan kapok hozzá 1-2 itemet..viszont,ha várok és nem lesz collector’s edition a megjelenésig,akkor bukom a store-os előrendelést,és a hozzátartozó ajàndékokat is. Külföldi oldalakban nem bízok.

2020. máj. 24. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos ezeket felvásárolják, sokszor a bolt dolgozói, majd 2-3X áron feldobják a Vakerára meg az Íbéjre. :(
2020. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindezek ellenére nem adtam fel,és annyit keresgéltem,hogy végül sikerült! :) (érkezik a csomag). De azért köszi a választ! Nem gondoltam volna,hogy ezt csinálják a bolt dolgozói. Kapj*k be!
2020. jún. 21. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!