Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 18 meghülyült, túl gyors...

Fifa 18 meghülyült, túl gyors játékmenet?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra. Offline-ba játszok karrier módban, az olasz bajnokságban a Cagliarival voltam, alapértelmezett volt minden beállítás, a “game speed” meg normálon volt. Semmi gond nem is volt. Kezdtem egy új karrert a németeknél, és hirtelen felgyorsult a játékmenet 3-4 meccs után. A sima passzok is erősek, nem lehet lefordulni a védőről, 30 méterről ráküldöm és 10-ből 8 alkalommal gól (a másik 2 meg mondjuk felsőléc...), fura mozgásuk van a játékosoknak, alácsúsznàl a csatár alá és semmi...

Egy sima belső védő is lazán sprintel akkorát mint Neymar. Nem lehet taktikai játékmenetet kialakítani, egyszerűen meghülyült a játék. Próbaltam mindent, letörölni a mentéseim, újrakezdeni teljesen, és ugyanez van. Mit lehetne tenni? Fifa 18, PC-n. Xbox kontrollerrel irányítom, lehet az halt volna be? Dehát eddig 1 évig tökéletes volt... segítsetek...



2020. máj. 24. 21:11
 1/1 anonim válasza:
Vedd le a játékmenetet slowra, és állíts be magadnak és az ellenfélnek egy 44 körüli speedet, az kb. reális.
2020. júl. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!