Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Rockstar Games megerősítette...

A Rockstar Games megerősítette a legutolsó GTA Online frissítésnek tehát a "Cops N Crooks" DLC-nek a kiadását?

Figyelt kérdés

Számtalan pletyka terjeng az elméletileg Júniusban kijövő, új és egyben a legutolsó frissítésről. Számtalan Youtuber és Twitter account foglalkozik ezzel a témával. Ám még egyikőjük se szolgált olyan információval (ami a leghasznosabb lenne) hogy maga a játék készítője megerősítette e az új DLC-nek a kiadását. Én személy szerint már régen néztem cikkeket, twitteket és videókat ezzel a témával kapcsolatban. Ha ennek a kérdésnek valamelyik olvasója fontos és HITELES információkkal tud szolgálni az kérem írja le ide egy válaszba.


Előre is köszönöm!



2020. máj. 25. 20:06
A kérdező szavazást indított:
Nem hiszem, hogy ki fog valaha jönni a DLC.
A Rockstar Games JÓVÁhagyta.
A Rockstar Games NEM hagyta jóvá.
9 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan szintű pletyka mint a hetente megjelenő új és új semmitmondó GTA 6 bejelentés, akkor nincs sok értelme komolyan venni. Hiteles információt csak a Rockstar fog kiadni, mindenki más clickbaitel a semmin.


Nekem már a "legutolsó frissítés" rész is sántít. Évek múlva jelenne meg az új rész, eddig 1-3 havonta jött új DLC, semmi értelme nem lenne ezt elhagyni. Főleg, hogy a játék anélkül is hozza a rekordokat, hogy az Epic nem osztogatta ingyen. Annak hatására pedig egy újabb hullám érkezett, így a játék bőven hype-olva van 7 év után is.

2020. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!