Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó LAN játékok tudtok?

Jó LAN játékok tudtok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a barátnőmmel szeretnénk játszani Hamachi segítségével olyan játékokkal, amiben van fő cél, küldetések, esetleg sztori, viszonylag régi legyen ami egy laptopon is elmegy, nincs rossz laptopja, Minecraftozni szoktunk de meguntuk. Jöhet RPG, FPS, lövöldözős, autós, minden :)

Ha, esetleg valakinek van valami nagy klasszikusa és megosztaná velem/velünk, annak örülnénk! :)

Válaszokat előre is köszönöm.



2020. máj. 25. 21:41
 1/9 somiferike válasza:
próbáljátok ki a portal 2-t, viszonylag érdekes és sokszor vicces játék, vannak célok/küldetések, végigvisztek egy pályát persze számít az öszhang is, talán ez fizetős és elérhető steamon és nincs nagy gépigénye, nézz utánna én ezt tudom ajánlani.Esetleg Payday2 ez egy rablós játék, bankokat és más egyéb helyeket kell kirabolni, negyon élveztem régebben, nagyon érdekes annak sincsa nagy gépigénye és talán az is fizetős.Tudom ezek mind online játékok, de talán ha letöltitek akkor Lanozni is tudtok majd.
2020. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Diablo 3?
2020. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Grim Dawn?
2020. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de most a torchlight 2 toljuk kifele :)
2020. júl. 31. 17:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Az is jo! HOgy kotodded be LAN-ba? Nem akad meg a kapcsolat?
2020. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kontrollerel megy?
2020. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en gameranger-en keresztul szoktam osszekotni
2020. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Epic game store, ès van rajta co-op
2020. aug. 1. 00:56
 9/9 anonim ***** válasza:
koszi,megnezem!
2020. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!