Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox-ra vagy ps-re van több...

Xbox-ra vagy ps-re van több játék? melyik konzolt válasszam?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A kínálat 99%-a megegyezik, pár cím van ami vagy egyikre vagy csak másikra van.
2020. jún. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

Magyarországon szinte mindenki a PS4-et ajánlja, az exkluzív játékok miatt, amik sokkal jobbak, mint az Xbox One saját exkluzívjai. Hát, én ebből a szempontból különc vagyok, mert én egyáltalán nem vagyok elájulva sem az Uncharted 4-től, sem a Spider-Man-től, sem a God of War-tól. Nekem csak két "kihagyhatatlan" játék volt a PS4 generációban, a Bloodborne és a Gran Turismo Sport.

Nekem egy komoly érvem lenne az Xbox One mellett: a Game Pass előfizetés. Havi 10 dollárért megkapsz több száz játékot (jelen pillanatban 235 db), és az újonnan megjelenőkkel is azonnal játszhatsz. A Sonynak még csak hasonló szolgáltatása sincsen.

2020. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
PS4, sok exklúzív cím van rá. Ezenkívül megcáfolnám, létezik PS-re a PSNow szolgáltatás, amivel rengeteg PS játékot letölthetsz (exklúzív címeket is , Spiderman, God of War) és streamelhetsz régebbi PS3-as játékokat is, havi 9 euróért.
2020. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
#3: Ja, csak az nem hivatalos, trükközni kell hozzá, és ha letiltanak, buktad az accountodat. Egy haverom már kétszer kapott Access Violation bant, pedig nagyon jó (fizetős) VPN szolgáltatást használ. Még jó, hogy nem egy évre fizetett elő...
2020. jún. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Utolsó: nem tudom milyen probléma adódik, én Magyarországról használom VPN nélkül. Bár igaz, az accountot még Franciaországban készítettem.
2020. jún. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

azt vedd ami a haveroknak van

ugyanis crossplay nem nagyon van

2020. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van ps4em es Nintendo switche is. Sokkal jobban eljatszok a nintendon, a jatekok is jobbak.
2020. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

A játékok mennyisége itt szerintem nem mérvadó, mindkettőre van annyi, hogy arra az életed kevés :-)


Ha PC-d is van (vagy ismerősök PC-n játszanak), sokkal nagyobb eséllyel tudsz velük játszani XBox-on, ez lehet szempont.


Az exkluzivitás is lehet az (GT miatt én is majdnem vettem PS-t, de beleszerettem a Forzába, így XBox lett).


A két cég hozzáállása is lehet egy szempont, ebben a tekintetben én a Microsoft-ot most jobbnak látom, persze lehet, hogy csak nagyon nem tudok a japánok fejével gondolkodni és túl nyugati vagyok :-)


Szóval rengeteg szempont van, de amúgy tökmindegy, a legjobbak 95%-a mindkét platformon elérhető, ha generációkon át váltasz, akkor az XBox most talán jobban áll, az új is mindent futtat majd, amit a One, ez a PS-ekről soha nem volt elmondható.

2020. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!