Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Seggitenétek Tekkit Classik...

Seggitenétek Tekkit Classik szervert késziteni ?

Figyelt kérdés
Szeretnék késziteni tekkit classic szervert késziteni hogy tudjak a barátommal játszani,néztem rengeteg videót és ugy csináltam a szervert ahogy mondták mégsem müködik. Amikkor fel akar csatlakozni barátom nem müködik neki a szerver azt irja viszont nekem igen miért ? hogyan tudnám ezt orvosolni (hamachival is csináltam szervert és semmi)

2020. jún. 4. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értek a Minecrafthoz, de informatikusként a szerverekhez igen.

Root szerver vagy hamachis lett végül?

Rootként megnyitottad a megfelelő portokat routeren?

Nem keverted össze az IP címedet a szerver IP-vel?

2020. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az IP beállításokat nézted el. Videón mindenki a saját IP-jét írja be, ami nekik az aktuális, te pedig jó eséllyel lemásoltad azt, ami a videóban volt és azért nem megy. Meg kell nézned a saját IP-det és arra átírni a szervert. Általában újraindítás után dinamikusan változik, szóval minden gép indításnál ellenőrizned kell és módosítani az IP-t a szerver fájljaiban.


[link]

Ez megmondja az aktuális külső IP-det.

2020. jún. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az igazság az hogy hamachis szervert akarok mert nem akarok bele menni a router beállitásokba a saját ip-met raktam be és semmi
2020. jún. 5. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:

És melyik saját IP-t raktad be? A 192.168.0 (vagy 1). valamit vagy a hamachiban kiírt ipV4 címedet?

A Tekkit-hez a hamachi-s IPv4 címet kell beírni mind a szerver fájljaiba, amivel futtatod, mind a barátaidnak, akik csatlakoznának hozzád (és persze benne vagytok 1 hamachi-s szobában, de gondolom ez már megvan).

2020. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!