Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Borderlands 2-ben megeri...

Borderlands 2-ben megeri golden keys-ert ladat nyitnom? Meg csak 10es szintu vagyok

Figyelt kérdés
Bar ha kesobbre tartogatnam akkor ha ugyanezt nyitom ki akkor olyan 10es szint koruli fegyvert ad nem?
2020. jún. 8. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

A szintedhez igazítja a lootot, úgyhogy ne pazarold el. A ládák szintje nem fix, akkor generálja a zsákmányt, mikor kinyitod.

(Persze PC-n egy trainerrel vagy CheatEngine-el átírva akár 999 kulcsod is lehet, de az csúnya dolog...)

2020. jún. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az aktuális szintedhez van kötve, szerintem érdemesebb várni vele.
2020. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szinthez van igazítva, es kétlem hogy tudsz kulcsokat csalni, mert az account szinkronizálva van az epic szervereivel.

Gondolom onnan van a játék, mivel most volt ingyenes.

2020. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Pont a múlt héten próbáltam ki, még mindig működik a CheatEngine-es átírás a 2. é 3. részben egyaránt
2020. jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!