Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki játszotta már ki a GTA-kat...

Ki játszotta már ki a GTA-kat 100%-ra, hányszor? Valamint melyik volt a legnehezebb/leghosszabb/legutálatosabb mellékküldetés melyik GTA játékból? Mennyi időt öltetek bele az egészbe, megérte-e szerintetek a kemény munka?

Figyelt kérdés

Aki már sokat játszott a GTA-kal jól ismerheti a küldetéseket, azok melléküldetéseket is megpróbálták már?

Aki nem tudja GTA 3-tól kezdve a GTA-kban van 100%-os statisztika, tehát azon kívül még lehet teljesíteni mellékküldetéseket, ami kell 100%-hoz. És az összes fő + mellék küldetés elvégzésével együtt jár a 100%. És persze 100% eléréséhez cheateket (csalásokat) nem használhatunk soha egyet sem! GTA 3-at kivéve kapsz jutalmakat a 100% után.

Az én 100%-ra végigvitt GTA játékaim:

GTA 3

GTA Vice City

GTA San Andreas

GTA Liberty City Stories

GTA Vice City Stories

GTA 4

GTA The Lost And Damned

GTA The Ballad Of Gay Tony

Kinek mi van meg?



#GTA #mellékküldetések #100% jutalom #nehéz mellékküldetések #hosszú mellékküldetések
2020. jún. 17. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

GTA V 100%-ra kétszer

egyszer xbox 360-on egyszer pc-n.

2020. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

GTA III 2x

GTA Vice City 2x

GTA San Andreas 2x

GTA IV 2x

GTA V 3x

GTA IV - The Lost And Damned 1x

GTA IV - The Ballad of Gay Tony 1x


A legtöbb GTA-t a trófeák miatt játszottam ki többször is, mert PS3-on a régi GTA-khoz nem voltak trófeák (leszámítva az SA újabb kiadását), a IV-hez még nem volt meg az a frissítés, ami hozzáadta a trófeákat és elsőnek úgy maxoltam ki. A GTA V-öt PS3-on másodjára azért csináltam meg, mert az első végigjátszásnál nem foglalkoztam a tőzsdével, ezért nem volt sok pénzem, PS4-en meg szintén a trófeák miatt játszottam újra.

2020. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiket sem játszottam ki 100%-ig (GTA3 és GTA5 sztoriját végig sem vittem, előbbit túl későn játszottam már, utóbbinál az online érdekesebbnek bizonyult számomra, így singlet abba is hagytam), de a VC, SA, GTA4 történetét végigvittem.

Ettől függetlenül voltak utált küldetések.

Vice Cityben: RC helikopteres bombaszállítás, Dodo repülővel a szórólapozás

San Andreasban: Big Smoke és a vonatüldözés (ki nem utálta ezt a küldit amúgy?), Zeronál az RC repülővel (vagy helikopterrel, már nem emlékszem pontosan) történő konkurencia-irtás

GTA4-ben nem volt olyan küldi, amit utáltam volna.

2020. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!