Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Last Of Us II végigjátszás...

The Last Of Us II végigjátszásához kell az első rész?

Figyelt kérdés

Az első rész története nagy vonalakban meg van.



Nem vagyok az a hardcore gamer tipus, egy kezemen megtudom számolni hány frissen megjelent játékot nyomok le évente.


Más is van ezzel így? Szinte csak aktuális nagy címekkel játszok.

PC-m van, de mindig szoktam kölcsön kapni egy konzolt, néhány játék erejéig szóval ilyen akadály nincs.



2020. jún. 22. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz játszani az első rész nélkül is, viszont akkor vagy igazán képben a történtekkel, ha kijátszodtad az 1et is.
2020. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Nem feltétlenül szükséges az első kijátszása. A 2. már egy új világot, új karaktereket, új történéseket tár a szemünk elé.

Ha az alapokat tudod az 1.-ből akkor nem lesz gond.

2020. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem sietem el a dolgokat, kb most járok a felénél.

Eddig viszonylag pozitív a véleményem a játékról.

2020. júl. 3. 17:12
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja és köszi a válaszokat!


Spoiler!!:

Bár Joel halála nem ütött akkorát, de egy kicsit tényleg felbszot.

2020. júl. 3. 17:18
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

2.vagyok. nincs mit a válaszért. :)

SPOILER!!!: Engem nagyon is felidegesített, irtóra ki voltam akadva, hogy azt a személyt kellett meggyilkolni az első pár órában akit rengetegen imádtak, mellesleg a főszereplője az első résznek. Szép estét!

2020. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!