Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Y8 weboldalon található...

Y8 weboldalon található játékoknál hogy csinálnak az emberek olyan pontszámokat, amiket nem is lehetne?

Figyelt kérdés

Napokban kicsit unalmasabbá vált az életem és elkezdtem flash játékokkal szórakozni újra. Sok játéknál észrevettem, hogy a toplistán hatalmas pontú emberek szerepelnek.

Pl. most a hole.io játék jut eszembe, ahol nekem eddig a legjobb eredményem 2800 valamennyi pont volt a toplistán meg ilyen tíz-százezres pontszámok szerepelnek.

De rengeteg játéknál van még így, hogy átlag ember alig ér el adott pontot, a toplista meg fényévekkel előrébb jár.

Valamilyen bugot kihasználva csinálják, vagy makróval, harmadik feles szoftverrel? Esetleg a játékoknak vannak olyan részei amikre még nem jöttem rá?

Nem szándékozom megdönteni őket, annyira nem köt le a dolog, de kíváncsi vagyok :D



2020. jún. 26. 18:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!