Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljunk?

Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Hamachi, Tlauncher



eddig tökéletesen müködött, ő és én is tudtunk csatlakozni, de mióta bejött ez az új 1.16.1 verzió azóta nem megy, tűzfal/vírusirtó kivan kapcsolva, minden helyesen beütve, ujratelepítettük 2szer is a hamachit/Tlaunchert, de mindig ugyanazt irja ki. Érvénytelen munkamenet, megpróbáltuk fordítva is, ő hostol, de ugyanaz a hiba, megpróbáltunk régebbi verziót is, egy teljesen más oldalról s leszedtünk crackelt minecraftot, de nem müködik, teljesen feladtuk már.


Még volt az a server. properteies megoldás is, de én nem tudtam belepiszkálni, szóval az kilőve, néztünk videókat is, de egy normális megoldást nem találtunk rá.


Egyéb ötletek? Esetleg Aternost próbálnánk meg de sajnos nem értünk ahhoz, müködik e Tlauncherrel vagy nem, esetleg mit hogy kell pontosan csinálni


Esetleg valaki tudna nekünk segíteni?



#Minecraft #probléma #Hamachi #Multiplayer Lan
2020. jún. 26. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A hamachi már 5 éve is idejétmúlt volt. Miért nem csinálsz root szervert inkább?
2020. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán értünk hozzá, se ő se én, a felnőttek pedig hát..nem a mostani világban élnek, hogyan kell ezt a root szervert csinálni? Nagyon nehéz? :/
2020. jún. 27. 00:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát kb olyan nehéz mint hamachi szervert csinálni.

Szubjektív hogy kinek mi a nehéz.

Én informatikus vagyok, nekem ujjgyakorlat. Egy olyannak aki YouTube tutorialt próbál leutánozni, kb lehetetlen.


Én úgy csinálnám hogy online szerver legyen és nem LAN, hogy egy virtuális gépet használnék szervernek (GUI nélkül nyilván) és a host gépről fel is lehet csatlakozni.

2020. jún. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Viszont ha LAN akartok játszani (ami ugye csak egy hálózaton működik, gyengébbek kedvéért ugyan arról a routerről vagy ugyan abban a házban) akkor nem kell semmi ilyesmi, csak arra kell menni hogy multiplayer, egyikőtök megcsinálja a szervert és elvileg megtalálja a másik.


De ha root szerver kell mindenáron (mert 2 utcányira lakik az akivel játszani akartok) akkor legegyszerűbb szimplán csatlakozni egy népszerűre ahelyett hogy 0 tudással megpróbálnátok újat alkotni.


Van sok olyan szerver ahol egy adott területen csak ketten lehettek vagy ahány embert meghívsz.

2020. jún. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi már nem használunk Hamachit 1 éve már, csak a baj van vele. Könnyebb csinálni egy házi szervert amire csak azokat az embereket engeded fel akikkel akarsz játszani, és házi szerveren több mindent tudsz csinálni mint egy Hamachis kinlódáson. Ha akarsz ilyen házi szervert csinálni de nem tudod, hogy kell írj rám privátban és segítek neked.
2020. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aternossal hostingold, ha multiban akarjátok tolni.
2020. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!