Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy ki a GTA Online...

Miért fagy ki a GTA Online public sessionban? Többi lent!

Figyelt kérdés
A Story megy tökéletesen,Solo, illetve Closed Friend session is megy ha 1-2 barátom csatlakozik, de a public session ahol a legtöbb dolgot lehet csinálni, egyszerűen nem megy. Van amikor már a töltőképernyőnél kifagy, van amikor csak 10-20 perc után. Semmi hibaüzenet, semmi. Azt vettem észre, ha First Person módban játszok, sokkal tovább működik. Nem egyszer volt rá példa, hogy lecsapta az egész routert. Ez az internet miatt van, vagy valami teljesen mástól? Válaszokat előre is köszönöm! :-)

2020. jún. 27. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen platforom szerezted be, de mindenféleképpen javítsd mert ez nem egészséges. Steam és a rockstar games-en is van javítási lehetőség futtasd le, valószínűleg segíteni fog.
2020. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, remélem, hogy ez megoldja, mert sehol nem találtam rá megoldást.
2020. jún. 28. 08:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez működött!
2020. júl. 1. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!