Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA-kban kinek mi volt a top...

GTA-kban kinek mi volt a top legnehezebb mellékküldetés 100%-hoz?

Figyelt kérdés

GTA 3: Mentőzés (12 szint teljesítes összesen 78 beteg megmentése)

GTA Vice City: Hotring Stadion verseny (1-3. helyezés elérése egy körpályás stadionversenyben)

GTA San Andreas: Chilliad kihívás (3 bicikli kihívás teljesítése hegyi terepen)

GTA Liberty City Stories: Slash TV (5 szint teljesítése, rengeteg láncfűrészes ellenség eliminálása)

GTA Vice City Stories: Legimentőzés (15 hosszú szint teljesítése)

GTA 4: 200 galamb lelövése

GTA The Lost And Damned: Bandaháborúk teljesítése (25 háború)

GTA The Ballad Of Gay Tony: Drogháborúk teljesítése (25 háború)



2020. jún. 28. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. jún. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez remek összeállítás, de én kifejezetten a mellékküldetésekre vagyok kíváncsi. Aki csinált mellékküldetéseket is leírja, hogy neki melyik volt a legnehezebb a 100% eléréséhez?
2020. jún. 29. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a gta san andreasban a rendőrségi bűnüldözésen égtem ki. Mivel ott nem tudod javíttatni az autódat és a rendőrök is üldöznek.
2020. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt elhiszem. Nekem is volt sok nehézségem vele, rengetegszer kellett újrakezdeni. Azért, hogy könnyebb legyen megcsináltam a Repülőiskolás kihívásokat mind aranyra, (azt is több próbálkozás csináltam meg) és miután megvolt, megkaptam érte Huntert. Abba beültem, elindítottam a bűnüldözést, és azzal már sokkal könnyebb volt megcsinálni a bűnüldözés mellékküldit.
2020. aug. 10. 09:24
 5/7 A kérdező kommentje:
*(azt is több próbálkozás után csináltam meg)
2020. aug. 10. 09:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem is sok gondom volt vele, de én máshogy oldottam meg. 6-os csillagos körözést értem el, majd elkötöttem egy tankot amit behajítottam a garázsomba. Majd valahogyan elmentettem a játékot. Nos a tankkal kicsit egyszerűbb volt. Azt félretéve, hogy picit lassú, cserébe oneshoot-olásra képes.
2020. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az is jó megoldás.
2020. aug. 15. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!