Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 4-ben, hogyan lehet új...

A Sims 4-ben, hogyan lehet új kódot kérni?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy "véletlenül" letöröltem az egyik kiegészítőt. Újra feltelepítettem, de a kódot nem fogadja el.

Ilyenkor mi a teendő? Tudok valahol új kódot kérni? Ugyan ezt a kiegészítőt nem szeretném újra megvenni xd



2020. jún. 29. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
"véletlenül" new code request xd
2020. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 The Dead and Dreaming válasza:
Valamit el rontasz/nézel mert a játékok mellé nem olyan aktiváló kód jár amivel csak egyetlen egyszer telepíthető/felhasználható.
2020. jún. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ugye az Originen belül van a játék. A kiegészítő pedig a Cats and Dogs. Azt a kódot írtam be, amit alapból a lemezzel együtt kaptam és azt írja ki hogy a kód már használva lett. Mivel egyszer már letelepítettem.

Nem tudjátok, hogy az Originen belül hol lehet új kódot kérni? Vagy esetleg írni valakinek ezzel kapcsolatban?

2020. jún. 29. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell és nem is lehet új kódot kérni egy már aktivált játéknál. A legelső telepítésnél kell aktiválnod, utána többször nem, és nem is tudod. Ezt a lépést a következő újratelepítések során már nem kell megcsinálnod, mivel a játék hozzá lett adva a fiókodhoz, rögtön a telepítésre mehetsz. Ott sem fog többet kódot kérni.

Azért nem kell újat kérned, mert a játékot már aktiváltad és ott van a fiókodban. Ha valami miatt elvesztenéd a hozzáférést a fiókhoz és egyik módszerrel sem nyered vissza, akkor sem adnak új kódot, hanem újra meg kell venned. De ez rád nem vonatkozik most.

2020. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a Sims 4-nél nincs szükség külön a kiegészítők telepítésére. Ha az Originen belül több kiegészítő is megvan, akkor a játék letöltésekor az alapjáték mellett minden meglévő kiegészítőt is letölt. Ez alapján meg csak azt tudom elképzelni, hogy te magának a kiegészítőnek a mappáját törölted ki, azt pedig úgy tudod megoldani, ha az Originen belül a Sims 4-nél nyomsz egy fájl ellenőrzést, hogy újra letöltse a hiányzok fájlokat.
2020. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!